Home site Contact SiteMap Infolinia: 62 781 83 72
 
Tartak
A A A

Tartak DREWPOL funkcjonuje jako przedsiębiorstwo prywatne z polskim kapitałem. Firma specjalizuje się w przerobie drewna i transporcie.

Głównym celem realizowanym przez firmę jest dostarczenie produktu wysokiej jakości, w umiarkowanej cenie. Dysponujemy fachową, wyspecjalizowaną kadrą pracowniczą z wieloletnim doświadczeniem, co pozwala nam sprostać stale rosnącym wymaganiom naszych klientów.

Do wyrobu naszych produktów używamy wysokiej jakości drewna. Proces technologiczny produkcji w naszym tartaku odbywa się przy użyciu nowoczesnych maszyn. Produkujemy wg. zamówienia klienta. Zapewniamy szybkość wykonania zleceń oraz miłą i fachową obsługę. Towar dostarczamy do klienta własnym transportem.

Oczekujemy propozycji współpracy zarówno od dużych firm, jak i indywidualnych klientów. Jeżeli mają Państwo jakieś pytania dotyczące naszej oferty, bądż chcieli by rozpocząć współpracę, to prosimy o kontakt z naszym biurem. Przy stałej współpracy korzystne rabaty ! 

 

 

DREWPOL - tartak Trzcinica, tartak Kępno, tartak Wieruszów, więźba dachowa, tarcica budowlana, deski, łaty, usługi tartaczne
MENU:     Strona Główna Tartak Oferta Galeria Lokalizacja Kontakt Polityka Prywatności Polityka Cookies

projektowanie stron www iPolska.com.pl